A kosár üres

Vadásziskola + DVD melléklet + A vadászat jogi rendje G-0032

2021-03-10-vadaszvizsga-tankonyv
9 990 HUF egységár

ÚJ, BŐVÍTETT KIADÁS: tartalmazza a Hagyományos vadászati módokat is!

A tankönyv tartalmazza a sikeres vadászvizsgához szükséges elméleti anyagot és hátsó borító belső oldalán található a dvd.

Fejezetei: A vad élőhelye, Vadászható madárfajok, Vadászható emlősfajok, Természetvédelem, Védett fajok, Vadbetegségek, Vadgazdálkodás alapelvei, Vadászat a gyakorlatban, Trófeabírálat, Vadgazdálkodási létesítmények, Vadászkutyák, Vadászfegyver, Hagyományos vadászati módok (solymászat, agarászat, előltöltő fegyveres vadászat, vadászíjászat).

A könyv végén megtalálható a leggyakrabban használt szakkifejezések magyarázata és egy 82 perces DVD segíti a könyvben olvasható tartalom pontosabb megértését.

A vadászat jogi rendje új kiadása a Vadásziskola könyv melléklete. Önmagában is megvásárolható.

A HUBERTUS Vadásziskola ezzel a könyvvel segítheti Önt a sikeres vadászvizsgához.

A könyvrendelés mellé, magánszemélyeknek a készlet erejéig ajándékba adjuk a Duna-delta könyve kiadványunkat.