A kosár üres

VADÁSZVIZSGA

FELKÉSZÍTŐ TANFOLYAM

Hubertus Kft cégtörténet

gimA Hubertus Kft 1989-ben alapított vállalkozás.

A vadászok oktatása, képzése területén több évtizedes tapasztalattal és gyakorlattal rendelkezünk. Előadóink a vadászjelöltek képzésétől a vadászati szakmérnökök képzéséig (az alapfokútól az egyetemi szintű oktatásig) jelentős tapasztalatokkal rendelkeznek.

Nem csak az elméleti felkészítést, hanem a gyakorlati képzést is nagyon fontosnak tartjuk, ezért a hallgatóink a tanfolyam időszaka alatt lőkiképzésben részesülnek, valamint vadgazdálkodási, vadászati gyakorlaton (gyakorlati nap) vesznek részt.

Az előadóink közül többen nem csak az oktatásban, hanem a vadászjelöltek vizsgáztatásban is részt vesznek a képzés minden szintjén, ezért a visszacsatolás közvetlen. Pontosan tudják, hogy milyen tudásszint szükséges az eredményes vizsgához. Ennek hallatlan előnye van a hallgatóink számára: csak azzal foglakozunk, ami lényeges, de azzal alaposan!

Célunk, hogy a képzés ideje alatt a hallgatóink magabiztos tudásra tegyenek szert, hogy eljuttassuk őket a sikeres vizsgáig.

Fontos, hogy megismerjék: a vadászfegyver veszélyes eszköz, hogy vadászat gyakorlata csak hosszú évek tapasztalata után lesz a sajátjuk igazán. Mégis a képzés ideje alatt el kell sajátítaniuk azokat az alapvető elméleti, fegyverkezelési, vadászati gyakorlati és viselkedési (etikai) szabályokat, amelyekkel egy vadászati közösség elfogadott, később megbecsült tagjai lehetnek.

Filozófiánk:
1.A HUBERTUS Vadásziskolában végzett személyek maradéktalanul sajátítsák el a vadászati ismereteket és váljanak etikus vadásszá.
2. Tegyenek sikeres vadászvizsgát.
3. Fogadják el, hogy a vadászat tudományát csak folyamatos önképzéssel lehet mind szélesebb körben elsajátítani, és tegyenek is érte.